MIRANDA studia a apartmány   

Parkování u letiště zdarma
First Minute
Dítě pobyt zdarma
Dítě výhodně
Informace o destinaci

Výlety, letoviska, půjčení auta...

O zájezdu

Do 500 m od pláže, Klidné prostředí, Klimatizace, Vhodné pro rodiny s dětmi,

Informace o ubytování

2-4 lůžka
bez stravování
- možnost dokoupení večeří (taverna Keri)

Poloha

Vilka stojí v malé vilové čtvrti obklopená zelení. Do centra letoviska Limni Keri a na pláž se dostanete velmi rychle po příjezdové komunikaci. Budete zde míjet první taverny, cukrárny a obchody.

Ubytování

Dobře vybavená studia v prvním patře nebo přízemí mají manželskou postel a další lůžko. Prostorné apartmány v prvním patře mají dvě dvoulůžkové ložnice a kuchyň. Balkóny nebo terasy jsou zastíněné a prostorné, s výhledem do zeleně, která chrání dům před prudkým sluncem. Studia a apartmány jsou vybaveny sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), klimatizací (za příplatek), Wi-Fi a TV. Dětská postýlka je na vyžádání (zdarma). Rodina majitele bydlí v přízemí a pečlivě se stará o své hosty.

Shrnutí

Příjemné prostorné ubytování ve venkovském prostředí se snadným přístupem k pláži a do centra vesničky Limni Keri.

Vzdálenosti

od pláže: cca 300 m.
od obchodu: cca 50 m.
od centra Limni Keri: cca 250 m.

Pořadatel zájezdu

CK VIAMARE

Zdarma k tomuto zájezdu

Termíny odletu a ceník

Termíny a ceník

Zobrazit:
Datum od-do:
Načitám termíny ...
Ceny First Minute zájezdů v ceníku odpovídají nejvýhodnějším podmínkám - nejvyšší možné slevě pro daný okamžik, včetně věrnostní slevy Moje Viamare.
Ceny zájezdů Veselé Léto (VL) jsou v ceníku již po slevě.

Další informace k cenám

Cena zahrnuje

letenku Praha - Zakynthos - Praha včetně poplatků letecké dopravy, transfery v destinaci, 7x nebo 14x ubytování, stravu dle popisu, služby zástupce Viamare

Cena nezahrnuje-příplatky

cestovní pojištění Uniqa vč. storna: od 40 Kč/osoba/den
večeře: 400 Kč/osoba/den
jednolůžkové studio 400 Kč/noc
klimatizace: cca 5 €/noc (platba na místě)
dítě do 2 let (0 - 1,99): 500 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby

minimální obsazenost u apartmánu: 2 osoby

Cena kombinovaných zájezdů zahrnuje

11x ubytování, stravu dle ceníku, dopravu autokarem, lodní lístek do 4lůžkové kajuty na trajektu, jednosměrnou letenku včetně leteckých poplatků (1000 Kč), transfery, služby zástupce Viamare.
Dětské ceny a slevy na 3. a 4. lůžku se u kombinované dopravy neposkytují.

Cena kombinovaných zájezdů nezahrnuje-příplatky

cestovní pojištění Uniqa vč. storna: 40 Kč/osoba/den
lodní lístek do 2lůžkové kajuty na trajektu: 1300 Kč/osoba
klimatizace: cca 5 €/noc (platba na místě)

Ceny jsou kalkulovány

k 1.10.2017

7 důvodů proč VTT

25 let zkušeností a stability
Osobně vybíráme ta nejkrásnější místa
Vybíráme hlavně místa bez masového turismu
Pravidelně kontrolujeme každé ubytování
Děti do 2 let cestují do Řecka za 1 000,- Kč
Kodex kvality
Pojištění proti úpadku

Recenze

8,8
10 hodnocení
8,8 Ubytování
8,8 Služby
8,8 Okolí
8,8 Stravování
Řazení
1 2
9
Skvělá dovolená
9 Ubytování 9 Služby 9 Okolí 9 Stravování
Celkový dojem
Perfektní lokalita i ubytování, vstřícné jednání delegáta, ubytovatelů, krásné moře, ...
Celkový dojem
Perfektní lokalita i ubytování, vstřícné jednání delegáta, ubytovatelů, krásné moře, velice vhodné pro rodiny s malými dětmi. Měla bych jedinou připomínku, ale jsem si vědoma toho, že ji moc nelze ovlivnit - doby odletu jsou pro male děti ale i pro některé dospělé opravdu tristní a přichází se tak doslova o jeden den pobytu kvůli nutnému odpočinku. Delegátka byla velice milá, ochotná a profesionální. Výlety nemohu hodnotit, protože jsem s ohledem na 3 děti žádný neabsolvovala, nicméně informace o nich byly dostatečné a zajímavé. Děkuji za zajištění pobytu a péči.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Vladislava, 30.08.2017
9
Ideální místo pro rodiny s dětmi - Limni Keri
9 Ubytování 9 Služby 9 Okolí 9 Stravování
Celkový dojem
Velmi rád se podělím o moje dobré dojmy z naší poslední dovolené. Milým překvapením ...
Celkový dojem
Velmi rád se podělím o moje dobré dojmy z naší poslední dovolené. Milým překvapením byla rodinné atmosféra, která v apartmánovém domě Miranda vládne, majitelka je velmi srdečná a ochotná. Všeobecně Řekové jsou velmi vstřícní k malým dětem. Vybavení apartmánu odpovídalo našim představám a předchozímu popisu, vše bylo udržováno ve vzorné čistotě. Dva dobře zásobené obchody jsou hned přes ulici, v místě u přístavu se lze velmi chutně najíst za přijatelnou cenu v místních tavernách. Pláž v Limni Keri není úplně nejčistší, bez obvyklého vybavení, zato s dřevěným chodníčkem podél pláže a sprchou se sladkou vodou. Doporučuji pronájem automobilu, lze tak snadno dojet na ostatní pláže v blízkém okolí (zejména mohu doporučit pláž v Agios Sostis) a prohlédnout si zajímavá místa na ostrově. Se službami cestovní kanceláře Viamare a naší delegátkou jsem velmi spokojený.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Martin, 25.08.2017
8
Dovolená v klidu
8 Ubytování 8 Služby 8 Okolí 8 Stravování
Celkový dojem
Dovolená v Limni Keri je dovolená v klidu a pohodě řecké vesnice přizpůsobené k ...
Celkový dojem
Dovolená v Limni Keri je dovolená v klidu a pohodě řecké vesnice přizpůsobené k ubytování turistů. Našli jsme zde vše, co jsme potřebovali, obchody s potravinami i suvenýry, vynikající tavernu KERI, půjčovnu aut a motorek, širokou nabídku půjčoven motorových lodí. Limni Keri je na rozhraní dvou tváří ostrova - hornaté části na JZ i rovinatější s písčitými plážemi na SV. Stojí za to navštívit obojí. Byli jsme zde v druhé půlce září, počasí se moc nevyvedlo a trápili nás komáři. Repelent určitě s sebou. Ubytování a služby delegáta na jedničku.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Milan Pražák, 29.09.2016
10
Miranda-Limni Keri
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Do vesničky Limni Keri jsem se vrátila již podruhý a ráda se sem znovu vrátím. Líbí ...
Celkový dojem
Do vesničky Limni Keri jsem se vrátila již podruhý a ráda se sem znovu vrátím. Líbí se mi zde pohoda, která tu panuje, hezký přístup do moře a pěkný výlety do okolí.Tentokrát jsem byla ubytovaná v Mirandě a ani tomuto ubytování není co vytknout. Je to čisté a jednoduché zařízené studio pro nenáročné klienty. Paní majitelka je milá a vstřícná paní.A ještě musím musím dát pochvalu milému delegátovi Pavlovi, díky kterému jsme se dozvěděli spoustu zajímavých věcí o ostrově Zakynthos.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Kateřina, 22.09.2016
10
Vše k naší spokojenosti
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Služby CK i ubytování ve studiu Miranda bez problémů a vše k naší spokojenosti. Mohu ...
Celkový dojem
Služby CK i ubytování ve studiu Miranda bez problémů a vše k naší spokojenosti. Mohu jen doporučit.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Eva Metzkerová, 31.08.2016
10
mir4
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Vše super, práce delegáta bez chyby. Majitelka apartmánu velice příjemná, příjemné, ...
Celkový dojem
Vše super, práce delegáta bez chyby. Majitelka apartmánu velice příjemná, příjemné, čisté prostředí. Pláž v místě ideální pro děti, v okolí krásné divoké pláže. Moře čisté, teplé. Výlety hezké, želvy jsme viděli.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Ilona Spoustová, 31.08.2016
8
Krásné místo k odpočinku
8 Ubytování 8 Služby 8 Okolí 8 Stravování
Celkový dojem
Do této poklidné řecké vesničky jsme zavítali s rodinou již podruhé a opět jsme ...
Celkový dojem
Do této poklidné řecké vesničky jsme zavítali s rodinou již podruhé a opět jsme nelitovali. Nádherná pláž se stromořadím přímo u moře. Stromy poskytují stín po celý den a není potřeba slunečníků. Moře teplé a s pozvolným vstupem, ideální pro děti. Miranda je čisté a jednoduše zařízené studio, s pravidelnou výměnou ručníků a povlečení. Paní domácí byla velmi milá a příjemná. Moc oceňujeme letos i práci delegáta, který se o nás staral, jak o vlastní. Díky němu jsme se dozvěděli spoustu zajímavostí o ostrově Zakynthos a když bylo potřeba, pomohl nám zařídit vypůjčení auta. Vzhledem k tomu, že jsme jeli společně 3 rodiny, chyběl nám na Mirandě společný prostor k posezení venku na zahradě. Ve sprchovém koutě jsme postrádali závěs a po každém vysprchování jsme vytírali koupelnu. Oproti minulému roku jsme se letos vrátili domů seštípaní od komárů. Minulý rok jsme bydleli v Dakisu, kde jsou nainstalované sítě v balkonových dveřích a jak se ukázalo, byly účinnější než žaluzie v Mirandě.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Mišule, 21.08.2016
10
Želvy kam se podíváš :-)
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Řecký ostrov Zakynthos je ostrov známý želvami karetami, které zde naleznete jak ...
Celkový dojem
Řecký ostrov Zakynthos je ostrov známý želvami karetami, které zde naleznete jak živé, plavající v moři, tak umělé, ve formě různých suvenýrů.Dovolenou jsme si moc užili. Pobyt jsme měli bez stravy. Jídlo jsme si kupovali v supermarketech a na večeře chodili do taveren. Někdy nám stačil vynikající kebab u stánku. Ceny na Zakythosu jsou vyšší než v ČR. Ubytování ve vile Miranda bylo bez jakýchkoliv připomínek. Ubytovat jsme se mohli ihned po příjezdu a krátce na to následovala informační schůzka s delegátem. Studia byla jednoduše, ale účelně zařízena. Co bylo nabízeno, bylo splněno. Postele jsou spíše pro lidi menší postavy. My to vyřešili tím, že manžel spal na manželské posteli (kde mohl ležet našikmo) a já na přistýlce :-). Televize na pokoji poněkud překáží, protože k dispozici je jen jeden program v řečtině a její umístění je tak nešťastné, že si manžel o ní rozsekl hlavu (trošku :-))Klimatizaci je nutno připlatit (5€), wifi je zdarma (signál je dost slabý a občas se ztrácí), k dispozici je varná konvice a lednice.Úklid na pokoji byl každodenní, ručníky a osušky vyměněny obden, lůžkoviny jednou. Celkově prostředí působí velmi domáckým dojmem, příjemní lidé. Se službami delegáta a cestovní kanceláře jsme byli nadšeni. Delegát Pavel je velmi příjemný, kultivovaný mladý muž se znalostí místního prostředí. Výlety, které jsme si připlatili, byly skvěle organizačně zvládnuté a moc se nám líbili."Městská" pláž byla dost obsazená. Proto jsme pobyt prokládali výlety na cca 2,5 km vzdálenou pláž u Marastie. Ta byla mnohem méně obsazená. Výhodou pláže v Limni Keri jsou stromy, které poskytují stín. Pláže jsou oblázkové, jen malé části jsou písečné.Moře bylo většinu našeho pobytu průzračně čisté, jen poslední den, vzhledem k nočnímu požáru, bylo plné zuhelnatělých lístečků.Tato destinace potěší zejména ty, kteří preferují klidnou a pohodovou dovolenou, bez bujarého nočního života a animačních programů :-).Dovolenou jsme vybírali na poslední chvíli, a ze strany cestovní kanceláře Viamare proběhlo vše velmi rychle a profesionálně. Od návratu ji všem mohu jen doporučit.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Kamila, 17.08.2016
1 2

Mapa

Poloha hotelu na mapě má pouze informativní charakter a je poskytována bez záruky. Zobrazit velkou mapu

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright Cestovní kancelář VENUS TRADE AND TOURS spol. s r.o. Specialista na Řecko od roku 1992-2017 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour