Akce Až 2 děti výhodně končí už 31. 1. 2019. Dítě s námi letí už od 5 990 Kč/ týden.

Zakynthos

Vše o nejzelenějším ostrově Řecka

16 zájezdů

3 důvody, proč si zamilujete Zakynthos

Náramné pláže i známá pláž Ztroskotání

Mnoho zeleně a vzduch prosycený vůní květů

Vzácné želvy karety obecné

O Zakynthosu

Pro svou bujnou vegetaci je ostrov Zakynthos nazýván "květinou východu" nebo "ostrovem vůní". Je to nejjižnější ostrov Jónského souostroví do kterého patří také ostrovy Kefalonie, Lefkada, Korfu, Meganissi.
Zakynthos vstoupil do povědomí lidí díky skvostné zelené scenérii, zlatistým plážím a pohostinnosti místních obyvatel. Velkou atrakcí ostrova Zakynthos je Navagio - pláž Ztroskotání, kde v 80. letech 20. století ztroskotala pašerácká loď. Zakynthos je jedním z mála míst na světě, kde se rozmnožuje chráněná želva Caretta-Caretta.
Pro většinu návštěvníků bude nezapomenutelným zážitkem z ostrova Zakynthos azurově modré moře s magickými západy slunce a překrásné scenérie se stovkami jeskyní. Strmé skály, písčité pláže a divoce rostoucí květiny se vryjí do paměti společně s vůní jasmínu. Prosluněné stráně jsou k večeru zdrojem omamné vůně cypřišů, tymiánu, šalvěje a divokých orchidejí.

Přečtěte si více o této krásné destinaci

LETOVISKA NA ZAKYNTHOSU

Mnoho míst na ostrově Zakynthos již pohltila masová turistika, ale Viamare pro Vás připravila komorní půvabná místa bez velkých hotelových komplexů: Xehoriati-Amoudi a Limni Keri. Mezi další oblíbená, již ale živější letoviska patří Alikanas, Kalamaki, Laganas, Tsilivi nebo Vassilikos.

POČASÍ NA ZAKYNTHOSU

Na Zakynthosu panuje velmi příjemné počasí téměř po celý rok. Díky téměř 3000 hodinám slunečního svitu patří Zakynthos mezi nejslunečnější místa Řecka. Počítejte s tím, že v teplých dnech vás ochladí příjemný lehký větřík. V létě tu téměř neprší, vydatné srážky přicházejí od října do dubna. Tyto deště zajišťují dostatek vláhy, a podporují tak růst zeleně a omamně vonících květů.

Fotogalerie

LEONIDAS

4.června 11 dní Bez stravování
-25%
10 490 / os.

MED BEACH & SPA

1.června 8 dní Polopenze
-14%
23 727 / os.

DIONYSIA

13.května 20 dní Bez stravování
-14%
9 279 / os.

DAKIS

13.května 20 dní Bez stravování
-14%
8 591 / os.

PANORAMA (LK)

1.června 12 dní Bez stravování
-14%
8 591 / os.

DENISE BEACH

4.června 11 dní Polopenze
-22%
17 990 / os.

Zájezdy do letovisek